672 EUR €

Автоматичні ворота Hörmann

Автоматичні ворота всіх типів в Чернігові і області.

Секційні гаражні ворота Hormann (Німеччина) - безсумнівний лідер за якістю на європейському ринку. Постійно діюча акція на гаражні ворота:
Ворота з автоматикою 2500 * 2125мм - 896 євро!
Ворота з автоматикою 3000 * 2250мм - 1140 євро!
Ворота з автоматикою 4000 * 2500мм - 1455 євро!
Німецькі ворота без автоматики - від 672 євро!
(Ціна воріт без урахування доставки або установки)

В акційній пропозиції багато поширених розмірів - телефонуйте, проконсультуємо. Повний прайс акції на секційні гаражні ворота можна скачати на нашому сайті Perimetr.cn.ua в розділі "Каталоги і прайси".

Відкатні автоматичні ворота - від економ до преміум сегменту. Строгі прямі відкотні ворота з профнастилу - і відкатні ворота з кованими візерунками і будь-який зашиттям. Збираємо преміум ворота виключно на кращій фурнітурі в Україні - RollingCenter (Італія). Рекомендуємо її ж і на недорогі відкотні ворота. За 12 років роботи - жодного ремонту роликів або направляючої балки !!!

Розпашні автоматичні ворота - більше 70 моделей візерунків. Метал, профнастил, полікарбонат, ковані. Установка воріт на будь-які стовпи і в будь-які отвори. Запорука правильної і довгої роботи воріт - правильний підбір автоматики. Рекомендуємо виключно перевірені і надійні бренди - Came Krono, Came Ati, Hormann, Sommer. На цегляні стовпи і в нестандартних ситуаціях - Came Fast, Came Ferni, Sommer - в залежності від розмірів і монтажної ситуації.

Автоматизація існуючих воріт - монтаж автоматики на будь-які стовпи, прокладка кабелів в складних ситуаціях, налагодження та підключення. Широкий вибір автоматики провідних європейських виробників - Came, Hormann, Sommer, Faac, Comunello ...
Автоматизація хвірток - встановлення домофонів, електрозамків, кодових панелей, зчитувачів відбитків пальців і FaceID.

АКЦІЯ !!! Заміна старих воріт на нові. Здай старі ворота в БУДЬ-ЯКОМУ стані і отримай знижку на нові до 10% !!!

Якісно, надійно, надовго.

Perimetr.cn.ua

ID: 950097
Создано: 11/01/2020

Ігор Юрійович

Зарегистрирован 29/03/2011
Активность 04/07/2022 12:53

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления